Warsztat kodera

Celem serii na temat warsztatu programisty jest pomóc Wam maksymalnie przyspieszyć oraz że tak powiem “ukomfortowić” wam pracę z kodem. Pogadamy w tym serialu o wielu tak programach jak i sprzętach, które od zaraz pomogą Wam pisać więcej, szybciej, wydajniej. Innymi słowy - spróbujemy lepiej wykorzystywać nasz cenny czas i - że tak powiem - energię życiową, czyli skupienie, nawyki, dyscyplinę.

Opowiemy więc tutaj o tzw. warsztacie programisty. O jego tzw. piwnicy, czyli pracowni :) Serię nazwałem “Warsztat kodera” zamiast “Warsztat programisty”, ponieważ istnieje już na kanale i blogu playlista o inicjałach WP - jest to “Wojownik Poeta”. Stąd też właśnie taka, nieco odmienna nazwa serii. Zapraszam zainteresowanych do zapoznania się z odcinkami!

Odcinki video

Zobacz także

Daj się zaskoczyć! Poniżej wylosowałem dla Ciebie pięć wpisów z innych kategorii blogowych aniżeli ta, którą właśnie przeglądasz:

Pomóż dzieciom

Polska Akcja Humanitarna od wielu lat dożywia dzieci. Proszę, poświęć teraz dosłownie chwilę i pomóż klikając w oznaczony strzałką zielony brzuszek Pajacyka. Dziękuję!

Komentarze

Disqus
Bądź na bieżąco
Pasja informatyki