Programowanie w C++

Programowanie od podstaw, dla każdego - to najlepsza seria na start, na rozpoczęcie nauki tworzenia kodów źródłowych w ogóle. Poznasz podstawowe konstrukcje językowe, rozwiniesz analityczne myślenie, nauczysz się programowania na starannie dobranych, życiowych przykładach. Poznanie C++ to wymarzony start w programowanie, który otwiera wiele możliwych dróg poprowadzenia swojej dalszej nauki zawodu programisty.

Po przepracowaniu tego kursu, czyli po wejściu nieco głębiej w pisanie kodów źródłowych, można sobie odpowiedzieć na pytania: Czy ja to lubię? Czy programowanie sprawia mi radość? Czy na pewno na co dzień wygląda to tak jak myślałem na początku że wygląda? Cokolwiek postanowisz - czas spędzony na kursie programowania nauczy cierpliwości, uporu i analityki - słowem: to nie będzie czas stracony. A jeśli zarazisz się tą pasją, to czeka na Ciebie cała masa własnej pracy - przekonasz się, że programowanie oznacza nastawienie na ciągły rozwój, a to co już wiesz to zaledwie wierzchołek góry lodowej (tak olbrzymiej, że nie wystarczy jednego życia, aby poznać wszystkie języki programowania). Z jednej strony zmartwisz się taką realizacją, a z drugiej jedynie uśmiechniesz się lekko.

Odcinki video

Artykuły

Testy

Zobacz także

Daj się zaskoczyć! Poniżej wylosowałem dla Ciebie pięć wpisów z innych kategorii blogowych aniżeli ta, którą właśnie przeglądasz:

Książka: Wprowadzenie do bezpieczeństwa IT

Wprowadzenie do bezpieczeństwa IT

Niedawno wystartował dodruk świetnej, rozchwytywanej książki pt. "Wprowadzenie do bezpieczeństwa IT, Tom I" (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpisz go w koszyku), dzięki któremu otrzymacie 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla naszych Widzów! Jest to pierwszy tom serii o ITsec, który wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

Pomóż dzieciom

Polska Akcja Humanitarna od wielu lat dożywia dzieci. Proszę, poświęć teraz dosłownie chwilę i pomóż klikając w oznaczony strzałką zielony brzuszek Pajacyka. Dziękuję!

Komentarze

Czy macie jakieś pytania, sugestie, uwagi? A może zauważyliście literówkę albo błąd? Dajcie koniecznie znać: kontakt@pasja-informatyki.pl. Dziękujemy za poświęcony czas - to dzięki Wam serwis staje się coraz lepszy!

Kategorie wpisów

Oto polecana książka warta Waszej uwagi.
Pełna lista polecanych książek jest tutaj.

W dniach od 13.06.2024 do 17.06.2024 trwa w Videopoint.pl promocja urodzinowa - oprócz wielu zniżek mamy też możliwość odebrania darmowego kursu! Można odebrać jeden videokurs z trzech: 1. "Mały szachista"; 2. "Wejście w świat IT"; 3. "Angielski dla inżynierów i techników". Warto korzystać - Zobacz promocję na 9 urodziny Videopoint.pl

Bądź na bieżąco
Pasja informatyki