Wsparcie pracy

Jest mi niezmiernie miło, iż z pomocą moich filmów mogłem wielu ludzi zarazić pasją programowania, a także niektórym osobom pomóc komfortowo powrócić do tego tak rozwijającego na różnorodnych płaszczyznach zajęcia. Nieustannie zadziwia mnie także, jak wiele osób polubiło serie z zakresu psychologii, rozwoju osobistego, filozofii oraz matematyki.

Tworzenie filmów w YouTube to moja pasja po godzinach. Staram się po prostu wykorzystać dany mi przez Boga talent do tłumaczenia różnych zagadnień w przystępny sposób - ponoć taki posiadam, a talentów nie powinno się zakopywać w ziemi. Swój warsztat dydaktyczny określiłbym jako: empiryczny (nauka silna przykładami i starannie dobranymi porównaniami - jest to podejście Niklausa Wirtha), taksonomiczny (poruszający jak najwięcej poziomów taksonomii Blooma), holistyczny (całościowe poznanie dziedziny, za sprawą świadomej ewolucji rozwiązań).

Materiały, które udostępniłem w sieci pozostają darmowe dla wszystkich, ponieważ bliska mojemu sercu jest idea umożliwienia ludziom komfortowego startu w fascynujący świat informatyki, a także wgłąb siebie (dzięki materiałom filozoficznym). Jedyną formą gratyfikacji za autentyczny trud włożony w moje produkcje pozostają donacje, wyświetlane reklamy oraz profil Patronite.

Jeżeli masz ochotę obejrzeć więcej moich produkcji w coraz lepszej jakości i wesprzeć moje działania w sieci, to możesz złożyć donacje na cztery podane poniżej sposoby:

1. Konto bankowe - ING Bank Śląski

26 1050 1298 1000 0091 5044 1708

2. Donate via Paypal

3. Profil Patronite

patronite.pl/pasja-informatyki

4. Ufunduj wirtualną kawę

Postaw mi kawę na buycoffee.to

5. Bitcoin

1618EnC6gXniFkX5jjBRckoiCn5rjEWEys

Razem z Damianem Stelmachem prowadzimy także projekty: Pasja informatyki, Trenażer egzaminacyjny, Podcast, Forum koderska społeczność (administratorem Społeczności jest Arkadiusz Waluk), Egzamin-E13.pl (blog o sieciach komputerowych Damiana Stelmacha). Specjalnie dla osób, które wspierają nas poprzez profil Patronite, stworzono listę aktualnych Patronów dostępną tutaj. Wpłaty realizowane przelewem bankowym bądź Paypalem pozostają anonimowe. Więcej o metodzie finansowania naszego startupu opowiedzieliśmy w tym filmie (ukazał się dwa miesiące przed premierą serwisu).

Za wszystkie donacje serdecznie dziękuję w imieniu swoim, Damiana i całej Społeczności! Wpłaty pomagają przetrwać prowadzonym przeze mnie w sieci serwisom edukacyjnym, rozwijać kanał YouTube pod względem sprzętowym i infrastrukturalnym, pozwalają fundować nagrody konkursowe Pasjonatom na forum oraz stanowią dla mnie dodatkową, namacalną motywację do dalszych działań i znalezienia czasu na YouTube, pomimo własnej pracy zawodowej i szeregu obowiązków.

Zobacz także

Daj się zaskoczyć! Poniżej wylosowałem dla Ciebie pięć wpisów z innych kategorii blogowych aniżeli ta, którą właśnie przeglądasz:

Książka: Wprowadzenie do bezpieczeństwa IT

Wprowadzenie do bezpieczeństwa IT

Niedawno wystartował dodruk świetnej, rozchwytywanej książki pt. "Wprowadzenie do bezpieczeństwa IT, Tom I" (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpisz go w koszyku), dzięki któremu otrzymacie 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla naszych Widzów! Jest to pierwszy tom serii o ITsec, który wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

Pomóż dzieciom

Polska Akcja Humanitarna od wielu lat dożywia dzieci. Proszę, poświęć teraz dosłownie chwilę i pomóż klikając w oznaczony strzałką zielony brzuszek Pajacyka. Dziękuję!

Kategorie wpisów

Oto polecana książka warta Waszej uwagi.
Pełna lista polecanych książek jest tutaj.

W dniach od 01.06.2024 do 08.06.2024 trwa w Helionie promocja o nazwie "Świętuj z nami Dzień Informatyka!". Otrzymujemy zniżkę -35% na jedną książkę drukowaną oraz -40% na ebooka LUB drugą książkę gratis. Zobacz szczegóły tutaj: trwająca promocja.

Bądź na bieżąco
Pasja informatyki