Podejście obiektowe

Kurs dla osób znających już podstawy języka C++, które przepracowały materiały udostępnione we wcześniejszej serii. Dobre zrozumienie zasad podejścia obiektowego w programowaniu jest niezwykle ważne, gdyż odnajdziemy je wielokrotnie w większości współczesnych języków programowania.

Wyjaśnienie abstrakcyjnych zasad rządzących tzw. klasami i obiektami nie należy do zadań łatwych, lecz sposób w jaki przedstawiłem temat (starannie dobrane przykłady, w tym z gier komputerowych) zapewni Ci stosunkowo komfortowe przebrnięcie przez najtrudniejsze zagadnienia. Kurs idealnie nadaje się dla studentów, którzy podczas studiów informatycznych zostają skonfrontowani z problemem zrozumienia paradygmatu obiektowego oraz dla każdej osoby, która postanowi dogłębnie zrozumieć fundamenty obiektówki.

Odcinki video

Zobacz także

Daj się zaskoczyć! Poniżej wylosowałem dla Ciebie pięć wpisów z innych kategorii blogowych aniżeli ta, którą właśnie przeglądasz:

Pomóż dzieciom

Polska Akcja Humanitarna od wielu lat dożywia dzieci. Proszę, poświęć teraz dosłownie chwilę i pomóż klikając w oznaczony strzałką zielony brzuszek Pajacyka. Dziękuję!

Komentarze

Disqus
Bądź na bieżąco
Pasja informatyki