Kontakt

Zanim napiszesz - przeczytaj, proszę!

Obecność w internecie wiąże się z olbrzymim natłokiem korespondencji - wyjaśniłem to szczegółowo w tym materiale. Obecnie, przy ponad stu tysiącach Widzów na YouTube, nie mam już niestety możliwości odpisywania na otrzymywane listy. Swój czas przeznaczony na YouTube chcę poświęcić głównie na tworzenie nowych materiałów - na tym skorzystają wszyscy, bo też każdy film niesie możliwość pomocy wielu tysiącom osób jednocześnie.

Ponieważ odpowiadanie na wiadomości czy komentarze nie pozwala tworzyć, to obecnie nie odpisuję prawie w ogóle na niebiznesowe pytania - nie chodzi tu o konkretne wiadomości czy tym bardziej ich nadawców, lecz o przyjętą przeze mnie zasadę ogólną - jeżeli odpowiadałbym na listy, to zwyczajnie musiałbym już nic innego w życiu nie robić.

Proszę - nie pisz do mnie na moim prywatnym profilu na Facebooku (tam na pewno nie odpiszę) ani nie wysyłaj mi wiadomości na YouTube czy niebiznesowych maili - miej szacunek do mojego czasu, tak jak ja mam do Twojego! Wyobraź sobie jak codziennie wygląda moja skrzynka pocztowa – mimo szczerych chęci nie sposób odpisać nawet na część otrzymywanej korespondencji.

Natomiast zajrzyj proszę do listy najczęściej zadawanych pytań - kto wie, być może od razu uda Ci się uzyskać poszukiwaną odpowiedź:

A jeśli masz pytanie dotyczące wiedzy z danego odcinka, to najlepiej zadaj je na naszym forum dyskusyjnym - tam najszybciej uzyskasz odpowiedź od wielu zgromadzonych tam doświadczonych Pasjonatów: Forum Pasja informatyki.

Dziękuję za Wasze zrozumienie oraz cierpliwość! Zapytania biznesowe proszę kierować na konto firmowe: kontakt@pasja-informatyki.pl

Zobacz także

Daj się zaskoczyć! Poniżej wylosowałem dla Ciebie pięć wpisów z innych kategorii blogowych aniżeli ta, którą właśnie przeglądasz:

Pomóż dzieciom

Polska Akcja Humanitarna od wielu lat dożywia dzieci. Proszę, poświęć teraz dosłownie chwilę i pomóż klikając w oznaczony strzałką zielony brzuszek Pajacyka. Dziękuję!

Bądź na bieżąco
Pasja informatyki