06. Analiza finału serialu

Materiał z omówieniem finału całego serialu Mr. Robot - to było wyjątkowe, dwuodcinkowe zakończenie czwartego sezonu, lecz nie tylko - cała opowieść bardzo we mnie rezonuje. Zapraszam do wspólnej analizy i gorąco zachęcam do pozostawienia komentarza na YouTube! Zakończenia wątków których postaci bardzo Wam się spodobały? A które rozczarowały? Jaka jest Wasza analiza zakończenia? Czy również odczytujecie je jako historię o integracji osobowości Elliota, czy też macie zupełnie inną teorię na ten temat?

Dzisiejszy podcast zasponsorowała firma NordVPN, która przygotowała ofertę: nordvpn.com/pasjainformatyki Otrzymamy 73% zniżki na 2-letnią usługę VPN oraz aż 4 dodatkowe miesiące gratis! Firmie dziękujemy za wsparcie podcastu!

NordVPN

Następny wpis

Zobacz także

Daj się zaskoczyć! Poniżej wylosowałem dla Ciebie pięć wpisów z innych kategorii blogowych aniżeli ta, którą właśnie przeglądasz:

Pomóż dzieciom

Polska Akcja Humanitarna od wielu lat dożywia dzieci. Proszę, poświęć teraz dosłownie chwilę i pomóż klikając w oznaczony strzałką zielony brzuszek Pajacyka. Dziękuję!

Komentarze

Disqus
Bądź na bieżąco
Pasja informatyki