09. Kreatywność - część 2/2

Jak widać w tytule – jest to dokończenie rozważań na temat kreatywności. Zdecydowanie polecam wysłuchać najpierw części pierwszej podcastu, zanim zdecydujemy się na ten odcinek. W części pierwszej, czyli odcinku ósmym serii Wojownik Poeta wyjaśniliśmy stereotypy na temat kreatywności – podaliśmy też fundamenty zorganizowania własnego procesu twórczego (swojego "mentalnego warsztatu") oraz przedstawiliśmy konkretną metodę pisania angażujących, kreatywnych tekstów, zdefiniowaną przez profesora Jordana Petersona.

Teraz, w części drugiej, często będziemy na tym wszystkim bazować – więc najlepiej wysłuchać podcastów o kreatywności po prostu chronologicznie. Lepiej nam się to wówczas w głowie poukłada! Zapraszam do trzech ostatnich rozdziałów tej opowieści!

Znajdź w filmie

Tutoriale posiadają tzw. timestamps (chwile czasowe) - dzięki nim łatwo odnajdziesz interesujące fragmenty wiedzy. Wystarczy kliknąć na podane w nawiasach kwadratowych momenty filmu, by przewinąć tutorial dokładnie do interesującego Cię miejsca w odcinku.

[ 00:00:00 ] Tytułem wstępu
[ 00:01:20 ] Partner odcinka: WSiP
[ 00:03:38 ] Rozdział 4 - Rola feedbacku odbiorców
[ 00:37:51 ] Rozdział 5 - Podróż w nieznane, inspiracja
[ 01:03:42 ] Rozdział 6 - Zagrożenia dla kreatywności
[ 01:14:14 ] Podsumowanie, podziękowania: WSiP, patroni

Partner filmu

Partnerem dzisiejszego odcinka są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, które przygotowały nowości zawodowe 2023 - warto zajrzeć: NOWOŚCI ZAWODOWE. Po zapoznaniu się z katalogami branżowymi, zamówień podręczników można wygodnie dokonać w SKLEPIE WSiP

Sklep WSiP

Następny wpis

Zobacz także

Daj się zaskoczyć! Poniżej wylosowałem dla Ciebie pięć wpisów z innych kategorii blogowych aniżeli ta, którą właśnie przeglądasz:

Pomóż dzieciom

Polska Akcja Humanitarna od wielu lat dożywia dzieci. Proszę, poświęć teraz dosłownie chwilę i pomóż klikając w oznaczony strzałką zielony brzuszek Pajacyka. Dziękuję!

Komentarze

Disqus
Bądź na bieżąco
Pasja informatyki