08. Kreatywność - część 1/2

Co to w ogóle jest (w praktyce) kreatywność? Jak stworzyć coś tak indywidualnego, tak wykonanego w "naszym stylu", że dla wielu osób wokół jest to na tyle dystynktywne, wyróżniające się, że potrafią rozpoznać w tym dziele autora. Co ważne - kreatywnym można być w każdej dziedzinie życia zawodowego - będąc np. rzemieślnikiem, sportowcem, programistą, nauczycielem.

I nie jest to jakiś magiczny dar, który niektóre osoby - nazywane często artystami, wirtuozami - posiadają, w przeciwieństwie do ludzi rzekomo pozbawionych tej nowatorskiej perspektywy. Otóż nie, kreatywność (swój własny styl) można wykształcić, wyćwiczyć, stworzyć. Trzeba tylko zrozumieć czym ona tak naprawdę jest i jak mądrze poprowadzić trening kreatywności.

Znajdź w filmie

Tutoriale posiadają tzw. timestamps (chwile czasowe) - dzięki nim łatwo odnajdziesz interesujące fragmenty wiedzy. Wystarczy kliknąć na podane w nawiasach kwadratowych momenty filmu, by przewinąć tutorial dokładnie do interesującego Cię miejsca w odcinku.

Niebawem!

Dzisiejszy tutorial oglądamy bez przerw reklamowych, ponieważ został dla nas zasponsorowany przez firmę Chroń PESEL: https://chronpesel.pl Współpraca reklamowa z Chroń PESEL wspiera naszą pracę edukacyjną na YouTube - dziękujemy!

Chroń PESEL

Następny wpis

Zobacz także

Daj się zaskoczyć! Poniżej wylosowałem dla Ciebie pięć wpisów z innych kategorii blogowych aniżeli ta, którą właśnie przeglądasz:

Pomóż dzieciom

Polska Akcja Humanitarna od wielu lat dożywia dzieci. Proszę, poświęć teraz dosłownie chwilę i pomóż klikając w oznaczony strzałką zielony brzuszek Pajacyka. Dziękuję!

Komentarze

Disqus
Bądź na bieżąco
Pasja informatyki