06. Dopamina - część 1/2

W tym odcinku opowiemy o tym, co każdy z nas powinien koniecznie wiedzieć o dopaminie. Z tych przemyśleń powinniśmy wyjść silniejsi, bardziej świadomi siebie. Będzie to długa produkcja - umyślnie zrealizowana jako dwuczęściowa. Nawet jeżeli część druga jest już udostępniona na kanale - proszę, nie włączaj jej od razu - daj sobie dzień, dwa na przetrawienie najpierw części pierwszej. Zapraszam do wysłuchania!

Dzisiejszy podcast został zasponsorowany przez firmę NordVPN, która przygotowała specjalną ofertę z okazji 9-tych urodzin: nordvpn.com/pasjainformatyki Otrzymamy 70% zniżki na 2-letnią usługę VPN, zaś z kuponem: pasjainformatyki dodatkowy miesiąc gratis!

NordVPN

Promocja z okazji 9-tych urodzin NordVPN daje też nam kolejny, losowy prezent: 1 miesiąc, 1 rok lub 2 lata dodatkowej, darmowej subskrypcji.

Zobacz także

Daj się zaskoczyć! Poniżej wylosowałem dla Ciebie pięć wpisów z innych kategorii blogowych aniżeli ta, którą właśnie przeglądasz:

Pomóż dzieciom

Polska Akcja Humanitarna od wielu lat dożywia dzieci. Proszę, poświęć teraz dosłownie chwilę i pomóż klikając w oznaczony strzałką zielony brzuszek Pajacyka. Dziękuję!

Komentarze

Disqus
Bądź na bieżąco
Pasja informatyki