09. Tic-tac-toe - gra w kółko i krzyżyk

Zapraszam do dziewiątego odcinka kursu obiektowego C++. Zdaję sobie sprawę, że ostatni odcinek, w którym zrobiliśmy własny notatnik to było dużo wiadomości jak na początek. Dziś kontynuujemy oswajanie się z narzędziem RAD, zrobimy sobie mini-grę okienkową - a będzie to gra Tic-tac-toe (jak to mówimy w języku angielskim) lub po polsku: kółko i krzyżyk.

Uwaga - niespodzianka od widzów po publikacji filmu! Widzowie: MorDanOsk (grafika, punktacja, interface, integracja kodu) oraz Xenox40 (AI, poziomy trudności) przygotowali rozbudowaną wersję Tic-tac-toe, gdzie można zagrać także z komputerem! Gratuluję - świetna robota! Zapraszam do pobrania i zagrania w wolnej chwili (pliki sprawdzono oprogramowaniem anytwirusowym). Poniżej zamieściłem także screeny z rozgrywki.

Screeny z gry

Zobacz także

Daj się zaskoczyć! Poniżej wylosowałem dla Ciebie pięć wpisów z innych kategorii blogowych aniżeli ta, którą właśnie przeglądasz:

Pomóż dzieciom

Polska Akcja Humanitarna od wielu lat dożywia dzieci. Proszę, poświęć teraz dosłownie chwilę i pomóż klikając w oznaczony strzałką zielony brzuszek Pajacyka. Dziękuję!

Komentarze

Disqus
Bądź na bieżąco
Pasja informatyki