06. Funkcje wirtualne. Polimorfizm

Wyjaśnić na filmie czym jest polimorfizm i funkcje wirtualne to zadanie trudne - ta wiedza jest mocno abstrakcyjna, w dodatku metodę tę ciężko wdrożyć w swoich pierwszych obiektowych projektach. Jednak podjąłem się tego wyzwania. Zatem zapnij pasy i przygotuj się do podróży w krainę abstrakcji. To o czym tutaj mówię to naprawdę trudny kawał konceptualnego wysiłku, nawet dla wielu studentów informatyki. Mam nadzieję, że udało mi się pokazać jak oraz dlaczego używamy polimorfizmu i funkcji wirtualnych. Weź też pod uwagę, że film ten być może trzeba będzie obejrzeć więcej niż jeden raz, dla lepszego przyswojenia materiału, do czego zachęcam. Tę wiedzę trzeba przetrawić zanim się to w pełni zrozumie, to normalne.

Zobacz także

Daj się zaskoczyć! Poniżej wylosowałem dla Ciebie pięć wpisów z innych kategorii blogowych aniżeli ta, którą właśnie przeglądasz:

Pomóż dzieciom

Polska Akcja Humanitarna od wielu lat dożywia dzieci. Proszę, poświęć teraz dosłownie chwilę i pomóż klikając w oznaczony strzałką zielony brzuszek Pajacyka. Dziękuję!

Komentarze

Disqus
Bądź na bieżąco
Pasja informatyki