Jak osiągnąć sukces zawodowy w branży IT? Podcast

2015-03-30 | Mirosław Zelent

Chciałbym dziś pomóc moim widzom odnieść sukces w życiu zawodowym. To dość ambitny cel. Jak mogę tego dokonać? Jak mogę pomóc? Na kilka sposobów. Po pierwsze opowiem Wam sporo o moich własnych doświadczeniach w pracy freelancera, nauczyciela i youtubera. Przedstawię i omówię po kolei wszystkie szczegóły i niuanse, które wg mnie decydują o sukcesie we współpracy z drugim człowiekiem w branży IT. Od aspektów czysto zawodowych po te międzyludzkie.

Uwaga! Do środy (08.04.2015) powinniśmy się uporać z przebudową struktury forum Lenovo TECH ZONE - zaprezentujemy zupełnie inaczej pomyślane działy tematyczne. Ja sam pomagałem w ich projektowaniu - póki co zdradzę tylko tyle, iż będzie tam okazja sporo podyskutować, a także pokazać Wasze zdolności tworzenia tutoriali lub wpisów blogowych (awesome!). Obecną strukturę forum należy traktować tylko roboczo, oczywiście już od dziś można się rejestrować (pracujemy slight-edge'owo, ulepszamy serwis małymi krokami).

Z kolei w przypadku pytań koderskich do dowolnych zagadnień/odcinków proszę o postowanie ich już na nowym forum, zamiast w komentarzach na YouTube! Teraz jest dużo większa szansa na szybsze uzyskanie porad nie tylko ode mnie, ale od całej Społeczności. Zapraszam Was do udziału w obu projektach! Pozdrawiam!

A może wolisz pobrać podcast jako plik MP3?